lorisPLUS.PL
Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 1991
  • Kategorii: 20
  • Stron oczekujących: 0
  • Gości online: 11

O nas:

Oferujemy Państwu możliwość dodania swojej strony do naszego zbioru wartościowych stron. Promuj swoją witrynę z nami i dodaj ją już dziś do naszego katalogu! Gwarantujemy że się nie zawiedziesz.Adwokat Robert Ofiara

Adwokat Robert Ofiara prowadzi sprawy: odszkodowawcze, roszczenia kredytowe, rodzinne oraz karne. Zakres oferty Kancelarii mec. Roberta Ofiara jest dostępny jago stronie internetowej. Ponadto Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w sprawach o zadośćuczynienie z tytułu śmierci osób najbliższych.
Główny zakres spraw: odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za służebność przesyłu (słupy, rury na posesji), odszkodowanie za błąd lekarski, zadośćuczynienie z tytułu śmierci, zadośćuczynienie za krzywdę itp.
Kancelaria Adwokata Roberta wspiera również osoby, które mają kredyty w obcej walucie i prowadzi sprawy przeciwko bankom. Artykuły prawne poświęcone tym zagadnieniom zamieszczone są na blogu z poradami, który znajduje się na stronie Kancelarii.
Adwokat Robert Ofiara posiada również szerokie doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych (rozwód, podział majątku, kontakty, konwencja haska, spadek).

Szczegóły strony robertofiara.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę robertofiara.pl:

Adwokat Robert Ofiara

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 11