lorisPLUS.PL
Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 2181
  • Kategorii: 20
  • Stron oczekujących: 0
  • Gości online: 14

O nas:

Oferujemy Państwu możliwość dodania swojej strony do naszego zbioru wartościowych stron. Promuj swoją witrynę z nami i dodaj ją już dziś do naszego katalogu! Gwarantujemy że się nie zawiedziesz.Warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży, dorosłych.

Studio Teatralne Anny Kobieli. Prowadzimy regularne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, weekendowe warsztaty artystyczne: - teatralne, - taneczne,IMPRO, - literackie, - filmowe, - lalkowe. W ferie i wakacje organizowane są teatralne i artystyczne intensywne warsztaty specjalne.

Organizujemy też warsztaty dla firm i instytucji na zamówienie, eventy z udziałem aktorów, imprezy integracyjne.

Podczas warsztatów teatralnych dla młodzieży i dorosłych pracujemy nad:

Ciałem fizycznym - pogłębiamy świadomość własnego ciała, uczymy się wprowadzać je w stan relaksu, poprawiamy sprawność fizyczną.
Głosem - uczymy się, jak go poprawnie używać, pracujemy nad oddechem, emisją głosu i dykcją.
Wyobraźnią i koncentracją, jako podstawami owocnej pracy twórczej. Ćwiczymy swój umysł, aby był skupiony, a jednocześnie pozwalał sobie na kreatywne poszukiwania.
Interpretacją tekstu - uczymy się pracy nad tekstem, uchwytywania jego sensów oraz używania werbalnych i pozawerbalnych środków wyrazu do przekazania tych sensów.
Ruchu scenicznego - pracujemy nad opanowaniem przestrzeni scenicznej oraz własnego ciała, tak, aby współgrały tworząc harmonię.
Rolą i spektaklem - uczymy się jak kreować postać sceniczną, jak improwizować i czerpać z improwizacji, budować etiudy teatralne i pracować nad spektaklem teatralnym.
Korzystamy z doświadczeń zarówno teatru dramatycznego, jak i plastycznego, teatru cieni, elementów pantomimy i teatru tańca. W warsztatach łączę klasyczne metody pracy z aktorem (takie z jakimi można się spotkać w szkołach aktorskich) z metodami zaczerpniętymi z doświadczeń teatrów eksperymentalnych, laboratoryjnych, poszukujących.

Program zajęć jest każdorazowo dostosowywany do wieku, poziomu umiejętności, zainteresowań i potrzeb grupy.

W większości przypadków warsztaty teatralne dla młodzieży i dorosłych opierają się na pracy nad konkretnym przedstawieniem.

Szczegóły strony annakobiela.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę annakobiela.eu:

Warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży, dorosłych.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 107 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 184