lorisPLUS.PL
Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 2140
  • Kategorii: 20
  • Stron oczekujących: 1
  • Gości online: 11

O nas:

Oferujemy Państwu możliwość dodania swojej strony do naszego zbioru wartościowych stron. Promuj swoją witrynę z nami i dodaj ją już dziś do naszego katalogu! Gwarantujemy że się nie zawiedziesz.Skup antyków Szczecin - antyki-synopsis.pl

Synopsis to popularny antykwariat Szczecin, który tworzą ludzie z wielką pasją. Ich usługi są ściśle powiązane ze skupywaniem staroci, czyli przedmiotów posiadających dodatkową wartość. Są to rzeczy, które klient ma prawo oddać w ręce antykwariatu, aby później otrzymać za nie właściwe wynagrodzenie. Można zaliczyć do nich m. in. : większe biblioteki, stare monety (polskie i zagraniczne) oraz wszystko to, co ma jakąś wartość materialną.
Skup staroci odbywa się w sposób wygodny dla obu stron. Antykwariat odbiera od chętnych zarówno rzeczy kolekcjonerskie oraz nietuzinkowe, jak i przedmioty bardziej standardowe i częściej występujące na rynku. Klient może udać się ze swoim antykiem bezpośrednio do placówki, jeśli zależy mu na tym, żeby wycena obrazów czy innych przedmiotów została przeprowadzona na miejscu, albo skontaktować się z nią telefonicznie. Wynagrodzenie wydawane jest w formie gotówki.

Szczegóły strony https://antyki-synopsis.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę https://antyki-synopsis.pl:

Skup antyków Szczecin - antyki-synopsis.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 38