lorisPLUS.PL
Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 2161
  • Kategorii: 20
  • Stron oczekujących: 0
  • Gości online: 12

O nas:

Oferujemy Państwu możliwość dodania swojej strony do naszego zbioru wartościowych stron. Promuj swoją witrynę z nami i dodaj ją już dziś do naszego katalogu! Gwarantujemy że się nie zawiedziesz.Świadectwa charakterystyki energetycznej

FIRMA SCE Beata Szulik, której jestem właścicielem, oferuje Państwu szybkie
i profesjonalne wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej dla realizowanych budynków, lokali mieszkalnych lub części budynków stanowiących samodzielną całość techniczno-użytkową oraz wykonanie charakterystyk energetycznych dla budynków nowoprojektowanych.
Świadectwa wykonuję zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 6 listopada 2008 w sprawie metodologii obliczania charakterystyki energetycznej budynku i lokalu mieszkalnego lub części budynku stanowiącej samodzielną całości techniczno-użytkową oraz sposobu sporządzania i wzorów świadectw ich charakterystyki energetycznej. (Dz. U. Nr 201 z 2008r., poz. 1240).
W zakresie wykonywania świadectw posiadam ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28.12.2009 r.

Możliwość sporządzania świadectw dają mi uprawnienia budowlane nadane w roku 1993
w zakresie kierowania, nadzorowania i kontrolowania budowy i robót, sporządzania projektów budynków o kubaturze do 1000 m3 w zakresie rozwiązań konstrukcyjno-budowlanych.
W 2008 r. ukończyłam specjalistyczne kursy dotyczące sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej.

Posiadam umiejętności pracy w programie AutoCAD ( certyfikat 2D i 3D).
Celem mojej firmy jest rzetelne, fachowe, terminowe i w każdym przypadku indywidualne podejście do klienta i wykonywanej usługi.

Firma jest płatnikiem podatku od towarów i usług VAT.

Szczegóły strony www.sce-certyfikaty.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.sce-certyfikaty.pl:

Świadectwa charakterystyki energetycznej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 86 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 283